Title Image

Nasi specjaliści

In Relatio – Przestrzeń Rodziny – Poznaj nas!

In Relatio

Przestrzeń Rodziny – Poznaj nas!

Nasz ośrodek powstał z myślą o dzieciach – zarówno tych najmłodszych, jak i dorastających nastolatkach – a także ich rodzicach. Wiemy, że świat rodziny bywa skomplikowany, pełen wyzwań, trudności. Często nie rozumiemy emocji, które pojawiają się wraz z dynamiką relacji. Jesteśmy jednak po to, by pomóc Wam poznać własne reakcje, odzyskać wewnętrzny spokój, a także pozytywne podejście w każdej sytuacji.
Życie rodzinne potrafi nieść różne niespodzianki – nie zawsze łatwe do przyjęcia. Jako zespół specjalistów mamy jednak tę świadomość, że na wszystko jest rozwiązanie. Z doświadczenia wiemy, że harmonijne relacje rodzinne można wypracować, by nie pozostały jedynie w sferze marzeń.

In Relatio

Jak pracujemy?

Pracę nad zidentyfikowaniem problemu dziecka, nastolatka, rodzica lub całej rodziny zaczynamy od konsultacji z psychologiem. Dzięki temu rozpoznajemy potrzeby, wstępnie definiujemy problem oraz jego źródło i wyznaczamy dalszy plan działania. W zależności od przypadku rozpoczynamy psychoterapię indywidualną lub całej rodziny czy też pracujemy nad rozwiązaniem warsztatowo.

Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści: psychoterapeuci, psycholog oraz położna noworodkowa, którzy pomagają spojrzeć na jeden problem z wielu perspektyw.

Wiedza i doświadczenie każdego z nich jest gwarancją, że w InRelatio otrzymasz kompleksowe i profesjonalne wsparcie zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Posiadamy również merytoryczny patronat Fundacji Centrum NBAS w Polsce (nbas.pl).

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę. Lub skorzystaj z Live Chatu (prawy dolny róg ekranu), aby zadać pytanie na żywo lub zostawić numer telefonu – a my zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe.

In Relatio

Nasi Specjaliści

In Relatio

Dbamy o harmonijny rozwój

InRelatio to przede wszystkim też ludzie, którzy z empatią pochodzą do każdego pacjenta – zarówno do najmłodszych, jak i dorosłych. Dzielimy się swoimi doświadczeniami i wiedzą, dbamy o komfort, poczucie bezpieczeństwa podczas wspólnych spotkań. Pracujemy w różnych nurtach terapeutycznych, które dopasowujemy indywidualnie do potrzeb.

Zwracamy uwagę na każdy aspekt życia rodzinnego i rozwoju dzieci – zarówno jego stroną emocjonalną, jak i cielesną. W naszym ośrodku uzyskasz również poradę specjalistów w zakresie laktacji, noszenia dzieci w chuście, a nawet treningu mindfulness dla dzieci.

Szukasz ukojenia dla problemów swojego dziecka? Jesteś w dobrym miejscu!

In Relatio

W czym Ci pomożemy?

 • Dzieci

  Dzieci

  Martwisz się o swoje dziecko? Podejrzewasz, że jego zachowania i emocje wykraczają poza „normę”

  Czytaj więcej
 • Młodzież

  Młodzież

  Gdy nie poznajesz swojego, nastoletniego dziecka, lub martwią Cię jego zachowania i emocje

  Czytaj więcej
 • Rodzice

  Rodzice

  Gdy potrzebujesz ukojenia emocji i chcesz lepiej zrozumieć siebie i swoje dziecko

  Czytaj więcej