• 07-09-2020

Karolina Isio-Kurpińska

Karolina Isio-Kurpińska

Karolina Isio-Kurpińska 804 1024 InRelatio
Psychoterapeutka

Karolina Isio-Kurpińska

W InRelatio Przestrzeń Rodziny prowadzi:

psychoterapie w diadze matka- niemowlę, psychoterapie indywidualne dla dorosłych, obserwacje niemowląt, wsparcie rodziców na każdy etapie ich rodzicielstwa.

W pracy terapeutycznej najważniejsze dla mnie jest zbudowanie relacji, w której osoba, która przychodzi do mnie, poczuje się bezpieczna, akceptowana i wysłuchana. Pracuję w nurcie humanistycznym, skoncentrowanym na osobie. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W moim gabinecie jest przestrzeń, aby o swoich rodzicielskich doświadczeniach rozmawiać bez tabu, bez ograniczeń, bez wstydu i bez „słodzenia”. Jest miejsce na zachwyt i wściekłość, miłość i zmęczenie, radość i niechęć. Jest miejsce na wątpliwości, niepokoje i żal, ale też na euforię. Wyrażanie emocji, przyglądanie się im, słuchanie, co chcą nam powiedzieć, przynosi nie tylko ulgę, ale często również rozwiązanie problemów w relacji z dzieckiem.

Jestem psychoterapeutką, ponieważ lubię ludzi. Wiem, że w życiu każdego z nas zdarzają się chwile, w których rozmowa z drugim człowiekiem, „przejrzenie się” w jego oczach, bycie zrozumianym i przyjętym są bezcenne. Tym właśnie się zajmuję.

Aktywność zawodowa

  • pracuję z rodzicami od etapu oczekiwania na dziecko, przez czas ciąży, w pierwszym etapie opieki nad noworodkiem, po trudności wychowawcze i relacyjne z nastolatkiem,
  • komunikuję się z małym dzieckiem i nastolatkiem,
  • wspieram rodziców dzieci przedwcześnie urodzonych oraz dzieci z niepełnosprawnością,
  • pracuję z kobietami- wspieram ich nie tylko w macierzyństwie, ale i w codziennym przeżywaniu swojej kobiecości

Kwalifikacje

  • Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Ośrodka Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA (szkoła rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne)
  • Studia podyplomowa na wydziale psychologii UW „Psychologia pozytywna w praktyce – trener umiejętności psychospołecznych”
  • Podstawowe szkolenie w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR

Zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

Z nami lepiej
zrozumiesz siebie
i swoje dziecko
Witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z Witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.