Title Image

Ilona Dziekańska-Gołąbek

Ilona Dziekańska-Gołąbek

Ilona Dziekańska-Gołąbek

PSYCHOTERAPEUTKA

Ilona Dziekańska-Gołąbek

PSYCHOTERAPEUTKA

W InRelatio Przestrzeń Rodziny zajmuje się:

Psychoterapią indywidualną, rodzin oraz par.

Na co dzień pomagam osobom takim,  jak Ty- trafiającym na tę stronę i rozważającym spotkanie ze specjalistą, który w odpowiedzialny sposób pomoże Ci zrobić krok w stronę pełniejszego i bardziej świadomego życia.

Być może to,  że tu jesteś, oznacza Twoją trudną sytuację życiową, potrzebę zmiany lub chęć naprawy relacji z najbliższymi ? Jeśli tak jest – to właśnie zrobiłeś Twój pierwszy krok.

Drugi człowiek i relacje międzyludzkie od zawsze są dla mnie bardzo ważne.

Pracując terapeutycznie, łączę podejście systemowe z innymi nurtami.

Wychodzę z założenia, że rodzina jest fundamentem życia każdego człowieka. To dla mnie system, w którym kondycja i zachowania każdego z jej członków wpływają na pozostałe osoby. Uważam, że dbałość o relacje w rodzinie to najlepsza droga do poprawy jakości życia wszystkich uczestników życia rodzinnego.

To, że tu jesteś to prawdopodobnie pierwszy krok do przełamania starych schematów działania. Zapraszam Cię do zrobienia następnego.

AKTYWNOŚĆ ZAWODOWA

Psychoterapia dla osób:

  • doświadczającym trudności w relacjach z bliskimi osobami,
  • cierpiącym z powodu stanów lękowych,
  • zmagającym się z zaburzeniami nastroju,
  • doświadczającym dolegliwości psychosomatycznych,
  • zmagającym się z traumatycznymi doświadczeniami

KWALIFIKACJE

  • Z wykształcenia jestem socjologiem i psychoterapeutą – ukończyłam socjologię na Uniwersytecie Warszawskim, ale na pewnym etapie uznałam, że bardziej niż spojrzenie na człowieka jako element większej grupy, interesuje mnie praca z człowiekiem w wymiarze indywidualnym.
  • Praktykę psychoterapeutyczną zdobywałam m.in. w Stowarzyszeniu Aslan i Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii pracując z rodzinami oraz Stowarzyszeniu OPTA, wspierając pacjentów indywidualnie.
  • W chwili obecnej kończę 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz European Association of Psychotherapy
  • Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  • Swoją pracę terapeutyczną poddaję stałej superwizji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę. Lub skorzystaj z Live Chatu (prawy dolny róg ekranu), aby zadać pytanie na żywo lub zostawić numer telefonu – a my zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe.