Psychoterapia dla dorosłych

Zidentyfikowanie problematycznych reakcji i doświadczeń

Psychoterapia dla dorosłych

Psychoterapia indywidualna Warszawa

Każdy z nas jest inny, każdy jest wyjątkowy, posiada własną wrażliwość, przeżyte doświadczenia jak i również wypracowane przez lata nawyki, wzorce zachowań. Jedne pozytywnie wpływają na nasze życie, drugie natomiast są szkodliwe. Kiedy zostaje zaburzona jakakolwiek przestrzeń w  naszym życiu osobistym, często pojawiają się trudności, emocje, z którymi sobie nie radzimy.

Jeśli czujesz, że przeżywasz właśnie taki moment w Twoim życiu, coś Cię przerasta, nie rozumiesz siebie, budujesz kiepskie relacje z innymi ludźmi lub w ogóle masz w tym trudności, odczuwasz stany depresyjne, brak chęci do życia – zapraszamy Cię na cykl sesji terapeutycznych w InRelatio.

Tak naprawdę możesz zgłosić się do nas z każdym problemem, w każdej życiowej sytuacji, z całym swoim bagażem doświadczeń.

Psychoterapia dla dorosłych służy zmianie jakości życia na satysfakcjonujące, lepszemu poznaniu siebie, zmierzeniu się  np. z dręczącą ciągle przeszłością, nieprzeżytymi  emocjami, poprawie relacji przede wszystkim z samym sobą – bo to najważniejsza relacja, od której wszystko inne dopiero się zaczyna.

Jeśli czujesz, że chcesz coś zmienić, ale nie wiesz w jaki sposób, jeśli chcesz skończyć powielanie starych scenariuszy życia, które wcale nie sprawiają, że jesteś szczęśliwy to psychoterapia indywidualna będzie bardzo trafnym rozwiązaniem.

InRelatio

Psychoterapeuta dla
dorosłych

W InRelatio wesprzemy Cię na drodze procesu „odnowy” Twojego życia, od samych podstaw po satysfakcjonujące rozwiązanie trudności. Cechujemy się tym, że tkwi w nas dużo empatii, ludzkiego zrozumienia, w połączeniu z profesjonalizmem i wiedzą.

Psychoterapia indywidualna to cykl spotkań odpowiadających na Twoje potrzeby.

Czas trwania sesji to 50 minut. Terapia może być krótko lub długoterminowa, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

Z nami lepiej
zrozumiesz siebie
i swoje dziecko
Witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z Witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.