Title Image

Psychoterapia dla par

Gdy partnerzy zaczynają się od siebie oddalać

Psychoterapia dla par

Harmonijna relacja rodziców to fundament dla rodzinnych relacji. Gdy partnerzy po przyjściu na świat dziecka nie potrafią odnaleźć się w nowej rzeczywistości, zostaje on zachwiany. Taki kryzys ma ogromny wpływ na rozwój, zachowania i postrzeganie świata przez dziecko. Dobrze jest w takiej sytuacji zareagować jak najszybciej – gdy pojawia się oddalenie, brak bliskości. Szansą na powrót do równowagi, odbudowanie więzi pomiędzy dwojgiem jest praca nad relacją z psychoterapeutą.

W naszym ośrodku prowadzimy psychoterapię par na każdym etapie życia rodzinnego i stażu związku. Pomagamy już w momencie, gdy para napotyka na trudności z poczęciem dziecka lub czeka na jego przyjście na świat. Pracujemy także z rodzicami, którzy nie radzą sobie z nową sytuacją z powodu zdarzeń z przeszłości, u których uruchamiają się szkodliwe mechanizmy działania. Zdarza się także, że parom brakuje dawnej bliskości – w tej sytuacji pomagamy wzbudzić w nich na nowo źródło łączącego ich uczucia.

Podczas spotkań, które trwają po 75 minut, uczymy, jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości zarówno parom, jak i rodzicom. Wspieramy w zrozumieniu wzajemnych potrzeb i łączeniu stałych wartości życia rodzinnego z tymi ulegającymi nieustannej zmianie. Pomagamy również parom w poprawie komunikacji, która wpływa na lepszą jakość relacji i życia całej rodziny.

Umów się na wizytę

Prowadzący:

Category

Rodzice